Вісімдесяті (Восьмидесятые) (сезон 1)

Назва:
Восьмидесятые
Рейтинг:
КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... UTV: 0.0
Рік, країна:
2011, Росія
Жанр:
Всього серій: 12
Режисер: Федір Стуков
У ролях: Олександр Якін, Наталія Земцова, Олександр Головін, Олександр Половців, Марія Аронова, Микита Єфремов, Артур Ваха, Леонід Громов, Дмитро Білоцерківський, Анна Цуканова-Котт, Саша Новицький, Юлія Сулес.

1986 рік. Радянський Союз на повному ходу мчить до глобальних змін: життя ще йде по-старому, але в повітрі вже відчувається свобода. 18-річний Ваня теж щосили живе новим життям студента-другокурсника. Інститут і общага, поїздки на картоплю і таємні квартирники, друзі і, звичайно, любов ...
Новому поколінню 80-х вже недостатньо отримувати 120 рублів на заводі, слухати звіти з пленумів ЦК і Софію Ротару в телевізорі «Рекорд». Молодь жадібно вбирає відгомони західних цінностей, слухає заборонені пісні, знає слово «секс» і не хоче жити по-старому.
«Вісімдесяті» - історія про один з найцікавіших періодів життя нашої країни, де мінливі історичні реалії - не просто фон для сюжету. Глобальні зміни відбиваються як у побутових дрібницях, так і відносинах героїв, які, як і в будь-яку епоху, хочуть любити і радіти життю.
Хтось згадає югославські гарнітури, карбування на стінах і ковбасу по 2.20, хтось побачить все це вперше. Але для всіх це буде лише привід посміхнутися і сказати: «Як добре ми погано жили!»

Вісімдесяті / Восьмидесятые (2011) дивитись онлайн

Ви шукали онлайн серіал Вісімдесяті (Восьмидесятые) (сезон 1) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).

  • Повернутися