Вісімдесяті (Восьмидесятые) (сезон 3)

Назва:
Восьмидесятые
Рейтинг:
КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... UTV: 0.0
Рік, країна:
2013, Росія
Жанр:
Режисер: Федір Стуков
У ролях: Олександр Якін, Олександр Головін, Олександр Половцев, Марія Аронова, Михайло Єфремов, Наталія Земцова, Дмитро Білоцерківський
Старші люди добре пам'ятають ті часи і могли б розповісти історій не на одну серію, а от нинішній молоді досить складно на словах пояснити всю ту атмосферу, яка панувала у вісімдесятих. Саме тому цей проект чудова можливість зануритися в ті часи і турботи підлітків поки ще радянської держави.
Суботники, дефіцит товарів, дискотеки в ДК і перші блага з далекого зарубіжжя, які приводили в захват від володіння ними свого господаря, створювали якусь неповторну романтику. Кожен мріяв про те, що з часом заживе «як люди», навіть не розуміючи як цього можна досягти, не йдучи по перевіреному життєвому шляху своїх батьків. І, тим не менше, кожен підліток мріяв про красиве життя, любив, дружив і вірив у своє світле майбутнє.
Головний герой на ім'я Іван вельми наївний і простий. Він живе в середньостатистичній родині того часу і його проблеми нічим не відрізняються від проблем його однолітків. Йому теж хочеться жити повним життям, користуватися популярністю у представниць жіночої статі і стати великою людиною. Гумор, з яким розказана ця історія не залишить Вас байдужими до суворих буднів головного героя.

Вісімдесяті (Сезон 3) / Восьмидесятые (Сезон 3) (2013) дивитись онлайнВи шукали онлайн серіал Вісімдесяті (Восьмидесятые) (сезон 3) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).

  • Повернутися