Містер Робот смотреть онлайн

Орвілл смотреть онлайн

Стріла смотреть онлайн

Надприродне смотреть онлайн

Надприродне смотреть онлайн

Слуга народу смотреть онлайн

Хороший лікар смотреть онлайн

Американська історія жахів смотреть онлайн

Вісімдесяті (Сезон 1 ) (2011)

Додано: 22.09.2014, 18:09

Назва: Вісімдесяті
Оригінальна назва: Восьмидесятые
Рік випуску: 2011
Країна: Росія
Сезон: 1
Жанр: Комедії
Якість: HDRip

Рейтинг:Всього серій: 12
Режисер: Федір Стуков
У ролях: Олександр Якін, Наталія Земцова, Олександр Головін, Олександр Половців, Марія Аронова, Микита Єфремов, Артур Ваха, Леонід Громов, Дмитро Білоцерківський, Анна Цуканова-Котт, Саша Новицький, Юлія Сулес.

1986 рік. Радянський Союз на повному ходу мчить до глобальних змін: життя ще йде по-старому, але в повітрі вже відчувається свобода. 18-річний Ваня теж щосили живе новим життям студента-другокурсника. Інститут і общага, поїздки на картоплю і таємні квартирники, друзі і, звичайно, любов ...
Новому поколінню 80-х вже недостатньо отримувати 120 рублів на заводі, слухати звіти з пленумів ЦК і Софію Ротару в телевізорі «Рекорд». Молодь жадібно вбирає відгомони західних цінностей, слухає заборонені пісні, знає слово «секс» і не хоче жити по-старому.
«Вісімдесяті» - історія про один з найцікавіших періодів життя нашої країни, де мінливі історичні реалії - не просто фон для сюжету. Глобальні зміни відбиваються як у побутових дрібницях, так і відносинах героїв, які, як і в будь-яку епоху, хочуть любити і радіти життю.
Хтось згадає югославські гарнітури, карбування на стінах і ковбасу по 2.20, хтось побачить все це вперше. Але для всіх це буде лише привід посміхнутися і сказати: «Як добре ми погано жили!»

Вісімдесяті / Восьмидесятые (2011) дивитись онлайнинвестиции в сети интернет

Переглядів: 198Коментарів: 0

Не забудьте подивитись:


Коментувати
avatar