Чорні вітрила (Black Sails) (сезон 2)

Назва:
Black Sails
Рейтинг:
КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... UTV: 0.0
Рік, країна:
2015, США, ПАР
Всього серій: 10
Режисер: Ніл Маршалл, Сем Міллер, Т.Дж. Скотт
У ролях: Тобі Стівенс, Ханна Нью, Люк Арнольд, Зек Макгоун, Тобі Шмітц, Клара Педжет, Марк Райян, Хакім Кае-Казім, Ділан Скьюс, Шон Майкл, Джессіка Паркер Кеннеді, Том Хоппер

1715. Золотий вік піратства в Карибському морі.
Острів колишньої британської колонії Нью-Провіденс є територією беззаконня, контрольований найвідомішими піратськими капітанами в історії, самим грізним з яких є капітан Флінт.
Але британський флот повертається в ці води погрожуючи знищити Флінта і його команду. Рухомий глибокими, складними і навіть романтичними мотивами, Флінт стає союзником Елеонори Гатрі, дочкою місцевого злодія в законі, який перетворює здобич піратів в прибуток. Разом вони створюють план, полюючи за вищою нагородою, вигравши яку, вони зупинять захоплення свого будинку і забезпечать своє виживання.
Але їм протистоїть ряд суперників, конкурент капітана заздрить владі Флінта - батько Елеонори, чиї амбіції на острові призводять до конфлікту навіть з рідною донькою, і молодий моряк - Джон Сільвер нещодавно прийнятий в екіпаж Флінта, якому якимось чином вдається постійно зривати плани свого капітана ...Чорні вітрила (Сезон 2) / Черные паруса (Сезон 2) / Black Sails (Season 2) (2015) дивитись онлайнВи шукали онлайн серіал Чорні вітрила (Black Sails) (сезон 2) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).

  • Повернутися