Надприродне (Supernatural) (сезон 10)

Назва:
Supernatural
Рейтинг:
КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... UTV: 0.0
Рік, країна:
2014, США
Режисер: Ерік Кріпке
У ролях: Джаред Падалекі, Дженсен Еклс, Джим Бівер, Міша Коллінз, Джеффрі Дін Морган, Саманта Ферріс, Кеті Кесседі, Лорен Коен, Алона Тал

Легендарні Сем і Дін Вінчестери продовжують свою нелегку боротьбу за торжество добра. Обрана ними стезя незвичайна - вони не супергерої, одягнені в спецкостюми і оснащені високотехнологічним обладнанням. На їх балансі - чорний Chevrolet Impala 1967 випуску, револьвер, свята вода, сіль і кілька амулетів. Б'ються вони не зі злодіями та вбивцями, а з представниками світу потойбічного - демонами, привидами і численними породження пекла, які неодмінно бажають доставити людству масу неприємностей. Іноді вони відшукують пригоди (причому за допомогою комп'ютера), іноді недобрі вісники з того світу самі їх знаходять ... Серіал - не просто розповідь про надприродне. У його авторів з фантазією і почуттям гумору все гаразд - проглядається на одному диханні, сюжетна лінія не затягнута, а будь-яку нечисть чекає неодмінна розправа, іноді вельми екзотичним способом.

Надприродне (Сезон 10) / Сверхъестественное (Сезон 10) / Supernatural (Season 10) (2014) дивитись онлайнВи шукали онлайн серіал Надприродне (Supernatural) (сезон 10) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).

  • Повернутися