Серіали На Дивані » Каталог файлів » Детективи » Американська історія жахів

Американська історія жахів (American Horror Story) (сезон 07)

Назва:
American Horror Story
Рейтинг:
КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... UTV: 0.0
Рік, країна:
2017, США
Рейтинг фільму Американська історія жахів
Всього серій: 10
Режисер: Бредлі Букер, Альфонсо Гомес-Рехон, Майкл Аппендаль
У ролях: Еван Пітерс, Сара Полсон, Деніс О’Хер, Джессіка Ленг, Кеті Бейтс, Анджела Бассетт, Лілі Рейб, Френсіс Конрой, Таїсса Фарміга, Емма Робертс

Бен і Вів'єн Хармон - подружжя в серіалі Американська історія жахів (American Horror Story), проте, в їх відносинах наступив складний етап. Вони на межі розлучення, адже Бен зрадив своїй дружині зі студенткою. Щоб хоч якось спробувати зберегти сім'ю, пара з дитиною переїжджає жити в старий будинок в Лос-Анджелесі. Однак, незабаром вони розуміють що живуть там не одні, а ділять житло з примарами. Ті відчувають всі страхи сім'ї, і користуються цим. Ще серіал насичений великою кількістю дивних персонажів з різноманітними примхами: дімробітниця, яка дружині Бена бачиться як літня жінка, а йому приваблива дівчина, яка намагається його спокусити; пацієнт-маніяк; хлопчисько-підліток Тейт.

Американська історія жахів (Сезон 7) / Американская история ужасов (Сезон 7) / American Horror Story (Season 7) (2017) дивитись онлайнВи шукали онлайн серіал Американська історія жахів (American Horror Story) (сезон 07) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).

  • Повернутися