Люцифер (Lucifer) (сезон 1)

Назва:
Lucifer
Рейтинг:
КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... UTV: 0.0
Рік, країна:
2015, США
___
Всього серій: 13
Режисер: Том Капінос
У ролях: Том Елліс, Лорен Джерман, Рейчел Харріс, Кайла Юелл, Кевін Алехандро, Леслі-Енн Брандт, Д.Б. Вудсайд, Метт Корбой, Скарлет Естевез

Американський фантастичний серіал «Люцифер» представляє глядачеві незвичайну історію, наповнену хвилюванням, страхом, і іншими вельми драматичними подіями. Головна персона картини - сам владика пекла, у якого є стільки різних імен ...
Зараз його звуть Люцифер Морнінгстар, і він абсолютно не схожий на диявола. Навпаки, він дуже яскравий, привабливий, успішний, багатий житель Лос-Анджелеса. Сучасний спокусник веде розкішне життя і пізнає всі його радісні і веселі сторони - гроші, влада, любов, розваги.
Він володіє розважальним нічним закладом під назвою «Люкс», і на вогні цього яскравого, приголомшливого місця як метелики злітаються люди ... Одного разу прямо на вході його клубу була убита відома в світі шоу-бізнесу персона. Які ще події відбудуться в Місті Ангелів, куди за іронією долі попрямував темний і підступний Люцифер?

Люцифер (Сезон 1) / Lucifer (Season 1) (2015) дивитись онлайнВи шукали онлайн серіал Люцифер (Lucifer) (сезон 1) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).

  • Повернутися