Берлінський відділ (Berlin Station) (сезон 01)

Назва:
Berlin Station
Рейтинг:
КиноПоиск: Загрузка... IMDb: Загрузка... UTV: 0.0
Рік, країна:
2016, США, Німеччина
Жанр:
Всього серій: 10
Режисер: Джузеппе Капотонді, Джон Девід Коулз, Міхаель Р. Роскам
У ролях: Річард Армітедж, Річард Діллейн, Мішель Форбс, Ріс Іванс, Ерл Вінсент Шервуд II, Річард Дженкінс, Ліленд Орсер, Роджер Рінгроуз, Бернхард Шюц, Темлін Томіта

Служба розвідки США має свої філії в усьому світі. Не виняток і столиця Німеччини - Берлін. Саме в німецьке відділення ЦРУ прибув новий слідчий Даніель Мейєр. Його приїзд сюди не випадковий, адже десь тут знаходиться "кріт", який зливає важливу інформацію. Цей факт ставить під загрозу виконання операції особливої ​​важливості. Але як виявити зрадника? Для цього Даніелю доведеться вивчити всі тонкощі шпигунської майстерності. Його наставником стає Гектор Дежан - слідчий, за плечима якого багаторічний досвід у розвідці.
Даніель опиняється в епіцентрі подій, наповненому неймовірно тонкими інтригами з боку спецагентів, які заради своєї мети готові знехтувати будь-якими моральними принципами ...Берлінський відділ (Сезон 1) / Берлинская резидентура (Сезон 1) / Berlin Station (Season 1) (2016) дивитись онлайнВи шукали онлайн серіал Берлінський відділ (Berlin Station) (сезон 01) для безкоштовного перегляду.
Сподіваємося фільм повний і в хорошій якості;)
В якості подяки просимо Вас залишити рецензію (коментар).

  • Повернутися